Přejít na: Obsah | Konec stránky

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost je zaměřen na snižování nezaměstnanosti prostřednictvím aktivní politiky na trhu práce, profesního vzdělávání, dále na začleňování sociálně vyloučených obyvatel zpět do společnosti, zvyšování kvality veřejné správy a mezinárodní spolupráci v uvedených oblastech.

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ) spadá mezi vícecílové tematické operační programy. Je financován především z prostředků cíle Konvergence, ale v oblastech aktivní politiky trhu práce, modernizace veřejné správy a veřejných služeb a mezinárodní spolupráce též z prostředků pro cíl Regionální konkurenceschopnost a zaměstnanost.

Podle místa konání abecedně
#
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
I
J 1
K
L 1
M
N 1
O
P
Q
R
Ř
S
Š
T 1
U
V
W
X
Y
Z 1
Ž
Podle data konání
Filtrace a vyhledávání
Státy jsou dostupné pouze mimo volbu "domácí".

nalezeny 2 záznamy

Tisková zpráva k ukončení návštěvnické sezóny na pámátkových objektech NPÚ v Kraji Vysočina

14.10.2011 | tisková zpráva | sdělení, informace | Jaroměřice nad Rokytnou - zámek, Lipnice nad Sázavou - hrad, Náměšť nad Oslavou - zámek, Telč - zámek, Zelená hora - památkový areál
S koncem měsíce října se uzavře návštěvnická sezóna památkových objektů ve správě NPÚ na Vysočině. Také v letošním roce jsme pokračovali v „oživování památek“ - nabídli jsme návštěvníkům řadu kulturních akcí, výstav, festivalů, připravili zábavné i vzdělávací akce pro dětské návštěvníky a pokračovali také v obnově památek.
vloženo
14.10.2011 12:41
vložil
NPÚ, ÚOP v Telči
pořadatelé
témata
zpřístupněné památky ve správě NPÚ
číslo
8555

V červnu nabídnou památky Vysočiny kulturu i vzdělávání

3.6 - 30.6.2011 | tisková zpráva | sdělení, informace | Jaroměřice nad Rokytnou - zámek, Lipnice nad Sázavou - hrad, Náměšť nad Oslavou - zámek, Telč - zámek
Červnová nabídka kulturních akcí na objektech NPÚ v kraji Vysočina zahrnuje výstavy, koncerty, odborné semináře i program pro školní výlety. Výstavy nabídne zámek Telč, Jaroměřice a hrad Lipnice. Na zámku v Náměšti se uskuteční dva koncerty festivalu Concentus Moraviae, hrad Lipnice bude hostit mezinárodní kamenosochařské symposium a na zámku v Telči proběhne floristický seminář o aranžování květin v historickém interiéru. Zámek Jaroměřice ožije jako každý rok rozšířeným kulturním programem pro školní výlety a otevře pro své návštěvníky novou zámeckou kavárnu. Pohádkový park nabídnou dětem zámky Telč a Jaroměřice.
vloženo
3.6.2011 12:36
vložil
NPÚ, ÚOP v Telči
pořadatelé
témata
památkový turismus
číslo
7553